info@drnafisi.com   021-22545524
دکتر ناهید نفیسی » سرطان سینه » هزینه جراحی ماموپلاستی
نوبت دهی دکتر ناهید نفیسی

هزینه جراحی ماموپلاستی

جراحی ماموپلاستی جزو آن دسته عمل های زیبایی سینه است که بسیاری از خانم ها تمایل به انجام آن دارند. این جراحی برای افرادی مناسب است که از بزرگی سینه رنج می برند. ممکن است تصور کنید که داشتن سینه های بزرگ بسیار خوشایند است و در زیبایی اندام تاثیر گذار است اما این ذهنیت اشتباهی است که خانم های با سایز سینه کوچک دارند. سینه های بیش از اندازه بزرگ وزن بالایی دارند و علاوه بر مشکلات ظاهری که ایجاد می کند با وزن بالایی که دارند فشار زیادی به گردن و سرشانه ها وارد می کند که تحمل آن دردناک خواهد بود. این وضعیت حتی با استفاده از پستان بند طبی یا سوتین های مخصوص هم دشوار خواهد بود و در طولانی مدت ممکن است باعث آسیب به مهره های گردن و سرشانه شود. به علاوه بزرگ بودن سینه ها باعث دو سایز شدن اندام می شود و در انتخاب لباس های مناسب فرد دچار محدودیت می شود و این مساله توازن اندام را برهم میزند. بهترین گزینه درمانی برای جلوگیری از آسیب گردن و یا رفع مشکلات ظاهری جراحی ماموپلاستی یا کوچک کردن سینه است که می تواند سایز نرمال و ایده آلی در سینه ایجاد و فرم زیبایی به آن ببخشد.

هزینه ماموپلاستی

اندازه سینه ها در ماموپلاستی با توجه به فرم کلی اندام فرد در نظر گرفته می شود . مواردی مانند سایز کلی اندام و سرشانه ها مهم است. همینطور فرم کلی اندام مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت یک سایز ایده آل به صورت کاملا قرینه در هر دو سینه ایجاد می شود. این جراحی زیبایی سینه مانند عمل پروتز سینه جزو جراحی های پلاستیک و زیبایی قرار می گیرد و شامل بیمه های درمانی و تکمیلی نمی شود. برای انجام این جراحی نیاز به پرداخت شخصی خواهید داشت . اگر درباره هزینه ماموپلاستی در سال 1402 نیاز به اطلاعات دارید با ما همراه باشید.

اگر از متقاضیان جراحی کوچک کردن سینه باشید بدون شک به دنیال هزینه ماموپلاستی در سال 1402 خواهید بود. یکی از مهم ترین مسائل در تعیین هزینه ماموپلاستی انتخاب جراح سینه است. بخش قابل توجهی ازهزینه های عمل زیبایی سینه مربوط به جراح مربوطه است که این مبلغ از یک جراح با جراح دیگر متفاوت است. هرچه پزشک با تجربه تر و ماهر تر باشد طبیعتا هزینه بیشتری برای دستمزد از بیماران دریافت می کند. در این صورت است که هزینه ماموپلاستی توسط جراحان مختلف دارای نوسان است. این عم با توجه به حساسیت هایی که برای برش و بخیه ها و فرم دهی سینه ها دارد نیاز به دستانی هنرمند و با تجربه دارد از این رو برای اختلاف قیمت های کم توجه داشته باشید که پرداخت هزینه ای بیشتر ارزش و امنیت خاطر بیشتری دارد. البته هر مبلغ بالایی بیانگر مهارت پزشک نیست و شما باید درانتخاب جراح بسیار دقت داشته باشید. نمونه کارها و جراحی های انجام شده را با دقت بررسی کنید و قبل از انتخاب حتمی پزشک از مراجعین و زیباجویان دیگر پرس و جو کنید . از آنها درباره عملکرد جراح سوال کنید تا مطمئن شوید رضایتمندی بالایی از جانب مراجعین دارند.

جراحی ماموپلاستی ارزان

اگر به دنبال پرداخت هزینه کم برای جراحی ماموپلاستی هستید حتما دقت کنید چرا که این عمل در صورت ریسک با عوارضی همراه است که مهم ترین آن عدم تقارن سینه ها و باقی ماندن اسکار های ناخوشایند روی سینه است. البته شما باید به مواردی مانند سلامتی و امنیت در زمان جراحی هم دقت داشته باشید. پیشنهاد می شود که جراحی با تجربه انتخاب کنید و اگر توانایی پرداخت هزینه های این جراحی ندارید به زمانی دیگر موکول نمایید تا آمادگی مالی بیشتری داشته باشید. در هر صورت پرداخت هزینه ای منصفانه و معقولانه برای این جراحی از انجام عمل های ترمیمی و یا بازسازی های دیگر جلوگیری می کند. در این صورت یک بار برای همیشه هزینه می کنید اما با خیالی آسوده!!

قیمت جراحی ماموپلاستی

هزینه ماموپلاستی شامل موارد دیگری مانند  هزینه متخصص بیهوشی ، مرکز جراحی انتخابی ، ابزار و تجهیزات جراحی ، هزینه های بستری در کلینیک و .. نیز می باشد که معمولا به صورت یکجا با دستمزد جراح دریافت می شود. این عمل با توجه به شرایط فرد و میزان تغییراتی که در عمل نیاز دارد دارای هزینه های متفاوت است . ممکن است نیاز به جراحی های همزمان دیگری داشته باشید و یا اینکه بخشی از سینه شما نیاز به بازسازی داشته باشد . در این صورت ممکن است هزینه نهایی کمتر یا بیشتر شود. البته قبل از اینکه بخواهید عمل ماموپلاستی را انجام دهید توافق های  نهایی با جراح انجام می شود. در واقع شما قبل از جراحی از کلیه هزینه های پرداختی مطلع خواهید شد و دیگر دچار تغییراتی مانند افزایش یا کاهش قیمت نخواهد شد.

کلام آخر

جراحی ماموپلاستی یا کوچک کردن سینه یکی از عمل های محبوب و پر طرفدار برای خانم هایی است که از بزرگی بیش از اندازه سینه رنج می برند. این افراد دائما از درد گردن و سرشانه تحت فشار هستند و به دنبال راهکاری برای کم کردن فشار های سینه با وزن بالا از روی بدن هستند. این عمل زیبایی بسیار حساس بوده و نیاز به تجربه و مهارت های یک جراح متخصص دارد از این رو هزینه آن با توجه به عملکرد جراح با جراح دیگر متفاوت است. مهم ترین مساله ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که به هر قیمتی زیر تیغ جراحی نروید و به دنبال پرداخت هزینه های خیلی پایین برای عمل ماموپلاستی نباشید. چرا که هیچ ارزانی بی علت نیست !!

دکتر ناهید نفیسی

خانم دكتر نفيسی در سال 1377 در رشته جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشكی ايران فارغ التحصيل شده و بورد تخصصی جراحی را همان سال دريافت نمودند. ایشان برای تکمیل دوره های جراحی سرطان سینه و جراحی های زیبایی سینه مکررا به کشورهای اروپایی  به خصوص ایتالیا رفته و دوره های انکوپلاستیک یعنی استفاده از جراحی های زیبایی در درمان و جراحی سرطان سینه را دیده اند. ايشان جراحی های خود را بيشتر به درمان سرطان پستان و جراحي های زيبايی سينه از جمله كوچك كردن و بزرگ كردن سينه محدود كردند. دکتر نفیسی در ادامه فعاليت هايشان دوره ليپوساكشن را به طور آكادميك در سوئيس به عنوان اولين خانم جراح ايراني در اين كشور زير نظر پرفوسور Linda آغاز نموده و پس از اتمام موفقيت آميز اين دوره به ايران بازگشته و اقدام به آموزش ليپوساكشن به پزشكانی كه تمايل به اين دوره را دارند نمودند. همچنین در حال حاضر ایشان مدیر اجرایی مرکز پیشگیری غریالگری و درمان سرطان های بانوان در بیمارستان خاتم الانبیاء و همکار مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه شهید بهشتی و مرکز بیماری های پستان جهاد دانشگاهی تهران هستند.

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه