info@drnafisi.com   021-22852250
دکتر ناهید نفیسی » جراحی زیبایی سینه » بزرگ کردن و فرم دهی سینه ها با پروتز و تزریق چربی

بزرگ کردن و فرم دهی سینه ها با پروتز و تزریق چربی

روش های بزرگ کردن سینه کدامند؟

بهترین روش بزرگ کردن سینه کدام است؟

مزایای انجام روش های بزرگ کردن سینه چیست؟

تزریق چربی برای بزرگ کردن سینه چگونه انجام می شود؟

پروتز سینه چگونه انجام می شود؟

 

دکتر ناهید نفیسی فلوشیپ جراحی پستان با به کار گیری تکنیک های پیشرفته و روز دنیا و دستگاه های مجهز به انجام روش های بزرگ کردن سینه ها می باشند. شما عزیزان می توانید برای مشاوره و تعیین وقت قبلی از دکتر ناهید نفیسی ، با شماره 22852250 021 و پیج اینستاگرام ایشان ارتباط برقرار کنید.

 

بزرگ کردن سینه و فرم دهی سینه ها از جمله اقدامات زیبایی است که این روزها علاقه مندان و طرفداران زیادی پیدا کرده است.

اما در طول دوره های مختلف زمانی روش های مختلفی برای این اقدام یعنی حجیم ساختن سینه ها، بکار گرفته شده است. در نوشتاری که در پیش رو دارید در صدد هستیم که دو روش عمده و رایجی که در این زمینه بکار گرفته می شود را در بخش هایی مجزا و مستقل معرفی کنیم.

انواع روش های جراحی بزرگ کردن سینه

دو روش برای بزرگ کردن سینه وجود دارد که نسبت به سایر روش ها بیشتر انجام می شود و نتایج بهتری را در پی دارد:

 • پروتز سینه
 • تزریق چربی به سینه ها

 

بزرگ کردن و فرم دهی سینه ها با پروتز و تزریق چربی

پروتز سینه

در این روش پزشکان با استفاده از بهترین و معتبر ترین برند هایی که به منظور بزرگ کردن سینه بکار گرفته می شوند، می توانند به حجیم سازی و بزرگ کردن سینه های زنان بپردازند.

پروتز ها انواع مختلفی دارند که بسته به شرایط فرد و با توجه به صلاح دید جراح سینه مراجعه کننده می توانند یکی از انها را مورد استفاده قرار دهند:

 • پروتز های نمکی
 • پروتز ها سیلیکونی

هر دو نوع از پروتز ها کیفیت های یکسانی دارند و در فرم دهی و حجیم سازی سینه ها می توانند به قدری یکسان اثر بخش باشند.

پروتز های نمکی حاوی آب و نمک هستند و در مواردی که به هر دلیلی در بافت سینه دچار پارگی شوند هیچ گونه مشکلی را برای زنان پدید نمی آورند و جذب بدن می شوند.

البته این نکته را در نظر داشته باشد که این اتفاق یعنی پاره شدن پروتز نمکی در موارد نادر و اندکی رخ خواهد داد. در صورتی که اقدامات جراحی و نیز کیفیت پروتز ها خوب باشند این اتفاق کمترین احتمال وقوع دارد.

تزریق چربی به سینه

روند انجام چنین اقدامی اینگونه است که پزشکان باید از سایر نقاط بدنی چربی هایی را برداشت کنند سپس با اقداماتی تخصصی است که می توانند این چربی ها را آماده تزریق در ناحیه سینه کنند.

این روش در مواردی می تواند انجام شود که زنان در نواحی دیگر بدن خود چربی هایی اضافی داشته باشند که قابل برداشت باشد.

نقاطی از بدن که می توانند از آنها چربی برداشت کنند:

 • پهلو ها
 • شکم ها
 • ران ها
 • بازو ها

*البته در بسیاری از موارد از ناحیه شکم و پهلو ها برداشت و تخلیه چربی انجام می شود زیرا که در این نواحی چربی بیشتری نسبت به سایر نقاط بدنی وجود دارد.

مزایای بزرگ کردن سینه

 • بزرگ شدن سینه های کوچک
 • فرم دهی و حجیم سازی سینه های زنانی که سینه هایشان افتادگی و شل شدگی پیدا کرده است.

برای مثال زنانی که شیردهی داشته اند سینه هایشان حالت افتاده و شلی پیدا می کند. در این صورت می توانند از طریق پروتز یا تزریق چربی به افزایش حجم سینه هایشان کمک کنند.

 • سفت و محکم شدن سینه
 • افزایش اعتماد به نفس زنان
 • افزایش جذابیت جنسی در زنان
بیشتر بدانیم
بهترین دکتر پروتز سینه در تهران

بزرگ کردن سینه با چربی بهتر است یا پروتز سینه؟

واقعیتی که وجود دارد این است که این سوال از سوی بسیاری از زنان پرسیده می شود.

پاسخی که برای این سوال می توان ارائه کرد این است که هر دو روش به یک اندازه می تواند برای بهبود وضعیت جسمی و زیبایی سینه زنان کمک کننده باشد. اما زنان بسته به اینکه در چه شرایطی هستند باید یکی از روش ها را انتخاب کنند. البته انتخاب باید بر اساس راهنمایی ها و مشورت هایی که پزشک به آنان ارائه کرده است باشد.

 

بزرگ کردن و فرم دهی سینه ها با پروتز و تزریق چربی

 

تزریق چربی به سینه احتمال بروز مشکلات و عارضه ها را بسیار کاهش می دهد. زیرا که از بافت بدنی خود فرد برداشت شده است. اما باید توجه داشته باشید زنانی به دلیل نبود چربی اضافی در بدن شان از روش پروتز سینه استفاده کردند اما به جهت کیفیت بالای پروتز ها و بهترین روند جراحی هیچ مشکلی برایشان رخ نداده است.

بنابر این نمی توان گفت کدام روش برای بزرگ کردن سینه بهتر است یا این که بهترین روش برای بزرگ کردن سینه کدام از این روش ها است.

نتیجه گیری

در پایان توصیه ای که به عنوان سخن پایانی داریم این است که اگر تصمیم دارید به یکی از روش هایی که در بالا ذکر شد برای جراحی بزرگ کردن سینه خود اقدام کنید حتما از بهترین و با تجربه ترین پزشکان فوق تخصص جراحی سینه در این زمینه کمک بگیرید. زیرا که این جراحی ها از حساسیت بالایی برخوردار است و باید با دقت و وسواس زیادی انجام شود تا احتمال وقوع خطر به کمترین میزان ممکن برسد.

 

دکتر ناهید نفیسی

خانم دكتر نفيسی در سال 1377 در رشته جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشكی ايران فارغ التحصيل شده و بورد تخصصی جراحی را همان سال دريافت نمودند. ایشان برای تکمیل دوره های جراحی سرطان سینه و جراحی های زیبایی سینه مکررا به کشورهای اروپایی  به خصوص ایتالیا رفته و دوره های انکوپلاستیک یعنی استفاده از جراحی های زیبایی در درمان و جراحی سرطان سینه را دیده اند. ايشان جراحی های خود را بيشتر به درمان سرطان پستان و جراحي های زيبايی سينه از جمله كوچك كردن و بزرگ كردن سينه محدود كردند. دکتر نفیسی در ادامه فعاليت هايشان دوره ليپوساكشن را به طور آكادميك در سوئيس به عنوان اولين خانم جراح ايراني در اين كشور زير نظر پرفوسور Linda آغاز نموده و پس از اتمام موفقيت آميز اين دوره به ايران بازگشته و اقدام به آموزش ليپوساكشن به پزشكانی كه تمايل به اين دوره را دارند نمودند. همچنین در حال حاضر ایشان مدیر اجرایی مرکز پیشگیری غریالگری و درمان سرطان های بانوان در بیمارستان خاتم الانبیاء و همکار مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه شهید بهشتی و مرکز بیماری های پستان جهاد دانشگاهی تهران هستند.

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه
Call Now Buttonتماس با دکتر ناهید نفیسی