info@drnafisi.com   021-22852250
دکتر ناهید نفیسی » جراحی زیبایی سینه » بهترین دکتر پروتز سینه در تهران
نوبت دهی دکتر ناهید نفیسی

بهترین دکتر پروتز سینه در تهران

همواره مقالاتی که در خصوص انتخاب و ویژگی های بهترین جراحان سینه نوشته می شود اما صرفا به ذکر این توصیه می پردازند که می توانید از بهترین دکتر پروتز سینه در زمینه درمان و ترمیم سینه های خود کمک بگیرید ولی کمتر به این موضوع می پردازند که یک جراح سینه خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد و یا اینکه بهترین متخصص جراحی سرطان سینه بر اساس چه معیار هایی تعیین می شود. ما در این نوشتار در صدد این هستیم که اندکی جزئی تر و دقیق تر به ویژگی های و معیارهای انتخاب یک جراح پستان بپردازیم.

امید است که هدف ما به سرانجام برسد و بتوانید نگاهی عمیق تر در این خصوص پیدا کنید.

 

دکتر ناهید نفیسی فلوشیپ جراحی پستان با به کار گیری تکنیک های پیشرفته و روز دنیا و دستگاه های مجهز به انجام جراحی پروتز سینه می باشند. شما عزیزان می توانید برای مشاوره و تعیین وقت قبلی از دکتر ناهید نفیسی ، با شماره 22852250 021 و پیج اینستاگرام ایشان ارتباط برقرار کنید.

 

پروتز سینه

یکی از پر طرفدارترین عمل های جراحی های زیبایی در بین خانم ها می باشد. هدف کلی از انجام عمل پروتز سینه می تواند شامل افزایش حجم و اندازه سینه ها در پستان های کوچک و یا در سینه هایی که به دلیل بیماری سرطان پستان از بین رفته، می باشد.

پروتزهای پستان نه تنها ظاهر را بهبود می بخشد بلکه جایگزین بسیار مناسبی برای سینه هایی است که به دنبال جراحی ماستکتومی(برداشتن کل پستان) از دست رفته اند یا بعد از برداشتن بخشی از پستان (جراحی محافظت از پستان یا لامپكتومی) استفاده می شوند.

پروتز پستان تعادل وضعيت بدن و افت شانه را که به علت عدم تعادل وزنی که از داشتن یک پستان حاصل می شود، می تواند بهبود بخشد. انواع مختلفی از پروتزهای سینه وجود دارد. اما این نکته بسیار مهم است که فرد در مورد اهداف و شیوه زندگی خود با جراح پستان خود مشورت کند تا بهترین گزینه برای وی تعیین شود.

بازسازی سینه چیست؟

بازسازی سینه عملی برای ایجاد شکل جدید پستان است. هدف از بازسازی پستان ایجاد پستان به گونه ای کاملا طبیعی و شبیه به پستان دیگر می باشد. به عبارت دیگر عمل بازسازی سینه ها جراح پستان سعی می کند سعی می کند پستان بازسازی شده را از نظر ظاهر، شکل و اندازه مانند پستان دیگر کند.

چه کسانی کاندید مناسب جراحی پروتز سینه می باشند؟

  • خانم هایی که به دلیل بالا رفتن سن و یا شیردهی دچار افتادگی جزیی سینه های خودشان شده اند.
  • خانم هایی که سینه های کوچک تری دارند و قصد افزایش سایز آن را به وسیله پروتز دارند.
  • خانم هایی که یکی از سینه های آنها کوچک تر از سینه دیگر است و منظور برقراری تناسب بین دو سینه از جراحی پروتز سینه کمک می گیرند.
  • خانم هایی که در اثر افزایش سن و لاغری ناگهانی دچار کاهش سایز سینه می شوند.
  • خانم هایی که در به دلیل بیماری سرطان سینه، پزشک آنها مجبور به تخلیه یک یا هر دو سینه شده است.
  • خانم هایی که به صورت مادر زادی دچار نقص در سینه های خود هستند.
  • در خانم هایی که افتادگی سینه دارند نیز عمل پروتز سینه همزمان با لیفت سینه صورت می گیرد.

 

در فیلم زیر توضیحات دکتر ناهید نفیسی را در رابطه با پروتز سینه مشاهده فرمائید.

 

چه ارتباطی بین سرطان سینه و پروتز سینه وجود دارد؟

سرطان سینه از جمله بیماری هایی است که در اثر رشد و تکثیر بی رویه سلول های سرطانی در بافت سینه موجب تومورهای سرطانی می شود و می تواند مشکلات زیادی را برای زنان به وجود آورد. متاسفانه در طول سال های اخیر آمار مبتلایان به این سرطان خطرناک افزایش یافته است و پزشکان برای درمان و نجات بیماران اقدامات مختلفی انجام می دهند. یکی از انواع اقدامات و راه های درمان سرطان سینه این است که بیماران تحت اعمال مختلف جراحی قرار بگیرند و بافت آلوده شده برداشته شود. در نتیجه باعث می شود که جای سینه های زنان خالی بماند و این موضوع تا حد زیادی می تواند زنان را با مشکلاتی روبرو سازد.

بیشتر بدانیم
عمل کوچک کردن سینه (ماموپلاستی) در چه افرادی انجام می شود؟

یکی از مشکلاتی که می تواند بعد از جراحی تخلیه پستان برای آنها به وجود آید از دست دادن اعتماد به نفس شان است. متاسفانه این زنان دیگر نمی توانند روابط جنسی عادی داشته باشند و نیز کیفیت رابطه قبلی خود را از دست می دهند.

از همین رو برای جبران سینه های از دست رفته پزشکان به انجام جراحی و نیز جایگذاری پروتز سینه می پردازند. در واقع با قرار دادن پروتز زیر بافت سینه می توانند به طور کلی مشکل را برطرف کرده و زنان می توانند سینه هایی عادی و طبیعی داشته باشند.

اما این نکته را باید در نظر داشته باشید که برای انجام چنین اقدامی حتما از پزشکانی مشورت گرفته و نیز انجام آن را به بهترین آنان بسپارید.

بهترین دکتر پروتز سینه

امروزه بهترین جراحان و پزشک هایی که در زمینه جراحی های پروتز سینه و نیز جراحی سینه به منظور درمان سرطان سینه و بازسازی پستان فعالیت دارند و با عناوینی چون بهترین جراح سینه در تهران در حال فعالیت هستند باید بگوییم در فعالیت و نیز بسیاری از ابعاد کاری شان نکاتی را رعایت می کنند که شایسته کسب این القاب بوده و می توانند با شهرت زیاد به فعالیت های پزشکی خود ادامه دهند.

اگر قصد انجام جراحی پروتز سینه دارید بهتر است قبل از هرگونه اقدامی در این خصوص نمونه کارهای جراح سینه مورد نظر خود را بررسی کنید و یک جلسه مشاوره با پزشک خود داشته باشید تا در مورد تمامی نکات لازم در خصوص جراحی پروتز سینه اطلاعات لازم را کسب نمایید.

حال این سوال مطرح می شود که ویژگی های یک جراح پروتز سینه خوب چیست و چگونه می توان در مورد این ویژگی ها آگاهی کسب کرد؟

 

بهترین دکتر پروتز سینه در تهران

بهترین دکتر پروتز سینه در تهران

ویژگی های بهترین جراح سینه

  • دانش و آگاهی

عموما مشاهده شده است که پزشکان متخصص و جراحان سرطان سینه از بهترین دانشگاه و مراکز آموزشی مدارک دانشگاهی خود را دریافت کرده اند و توانسته اند با بهترین درجه های تحصیلی فارغ التحصیل شوند. خوشبختانه تحصیل در بهترین دانشگاه ها اعم از داخل کشور و یا در خارج از کشور این امکان را برای افراد فراهم می کند که به منابع دسته اول و نیز تحت آموزش کسانی باشند که سالها عمر خود را صرف دانش و آگاهی کرده اند و این موضوع ابدا موضوعی نیست که به راحتی بتوان بر آن چشم بست.

  • تجربه و مهارت

یکی از مهم ترین معیار هایی که وجود دارد (برای تعیین بهترین متخصص و جراح سینه) این است که پزشک مورد نظر تجربه بالایی داشته باشد و توانسته باشد در طی سالیان طولانی فعالیت خود مهارت زیادی کسب کرده و بتواند تا حد زیادی در زمینه درمان سخنان علمی و تجربی داشته باشد.

مهارت و تجربه از مهم ترین مکمل هایی است که برای تکمیل کردن تاثیر دانش و سواد وجود دارد و چه کسی است که تاثیر شگفت انگیز تجربه را در حوزه درمان بتواند انکار کند؟

  • وجدان و اخلاق حرفه ای

اخلاق حرفه ای باید در کنار دانش و تجربه قرار گیرد تا پزشک تمامی مهارت و سواد خود را به طور یکسان نسبت به همه بیماران استفاد کند و نیز ملاحظات مالی و یا هر چیزی نتواند از کیفیت فعالیت پزشک بکاهد .

خوشبختانه شاهد حضور و فعالیت پزشکانی هستیم که بدون هیچ گونه چشم داشت مالی در حال خدمت رسانی به هموطنان عزیز هستند و نهایت تلاش خود را دارند که بیماران به جز دغدغه بیماری مشکل دیگری را احساس نکنند.

کلام آخر 

طبق مطالب بیان شده همواره باید این نکته را در ذهن و نظر خود داشته باشید که مهارت و تخصص پزشک نیمی از موفقیت درمان را می تواند تضمین کند. از همین رو برای درمان هرگونه بیماری و یا انجام اعمال مختلف زیبایی ابتدا تمامی پرس و جو ها و نیز تحقیقات لازم را درباره پزشکان داشته باشید سپس بنا به نظر و نشخیص آنها جهت درمان اقدام کنید.

بیشتر بدانیم
عمل لیفت و بالا کشیدن سینه ها چگونه انجام می شود؟

 

دکتر ناهید نفیسی

خانم دكتر نفيسی در سال 1377 در رشته جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشكی ايران فارغ التحصيل شده و بورد تخصصی جراحی را همان سال دريافت نمودند. ایشان برای تکمیل دوره های جراحی سرطان سینه و جراحی های زیبایی سینه مکررا به کشورهای اروپایی  به خصوص ایتالیا رفته و دوره های انکوپلاستیک یعنی استفاده از جراحی های زیبایی در درمان و جراحی سرطان سینه را دیده اند. ايشان جراحی های خود را بيشتر به درمان سرطان پستان و جراحي های زيبايی سينه از جمله كوچك كردن و بزرگ كردن سينه محدود كردند. دکتر نفیسی در ادامه فعاليت هايشان دوره ليپوساكشن را به طور آكادميك در سوئيس به عنوان اولين خانم جراح ايراني در اين كشور زير نظر پرفوسور Linda آغاز نموده و پس از اتمام موفقيت آميز اين دوره به ايران بازگشته و اقدام به آموزش ليپوساكشن به پزشكانی كه تمايل به اين دوره را دارند نمودند. همچنین در حال حاضر ایشان مدیر اجرایی مرکز پیشگیری غریالگری و درمان سرطان های بانوان در بیمارستان خاتم الانبیاء و همکار مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه شهید بهشتی و مرکز بیماری های پستان جهاد دانشگاهی تهران هستند.

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه
تماس با دکتر ناهید نفیسی