info@drnafisi.com   021-22852250
دکتر ناهید نفیسی » جراحی زیبایی سینه » نکات ضروری برای انتخاب بهترین جراح سینه
نوبت دهی دکتر ناهید نفیسی

نکات ضروری برای انتخاب بهترین جراح سینه

جراحی سینه یکی از گر طرفدار ترین عمل های زیبایی اندام است که در بسیاری از موارد با نتیجه ای فوق العاده همراه خواهد بود. جراحی سینه به منظور زیبایی و البته در برخی از موارد برای درمان و یا برداشتن توده های درون سینه نیز انجام می شود که در این جهت نیاز است تا شما بهترین جراح سینه را با معیار هایی که در ادامه به شما معرفی می شود انتخاب نمایید.

شکل اندازه و فرم سینه ها همگی می تواند بر روی زیبایی و سلامت جسمانی افراد تاثیر بگذارد. افرای که از ظاهر سینه خود ناراضی اند، معمولا دارای اعتماد به نفس پایینی بوده و همواره خود را با دیگران مقایسه می کنند که باعث می شود احساس سرخوردگی داشته باشند.

شکل اندازه و فرم سینه ها همگی می تواند بر روی زیبایی و سلامت جسمانی افراد تاثیر بگذارد. افرای که از ظاهر سینه خود ناراضی اند، معمولا دارای اعتماد به نفس پایینی بوده و همواره خود را با دیگران مقایسه می کنند که باعث می شود احساس سرخوردگی داشته باشند. حال ممکن است از بزرگی بیش از حد سینه خود رنج ببرند یا از کوچک بودن غیر طبیعی آن. البته فقط این خانم ها نیستند که با این مشکلات دست و پنجه نرم می کنند. آقایان نیز ممکن است با مشکل بزرگی سینه روبه رو شوند که با مراجعه به یک فوق تخصص جراح پستان و انجام جراحی ژنیکوماستی مشکل خود را برطرف کنند.

دکتر ناهید نفیسی فلوشیپ جراحی پستان با به کار گیری تکنیک های پیشرفته و روز دنیا و دستگاه های مجهز به انجام جراحی های زیبایی پستان می باشند. شما عزیزان می توانید برای مشاوره و تعیین وقت قبلی از دکتر ناهید نفیسی ، با شماره 22852250 021 و پیج اینستاگرام ایشان ارتباط برقرار کنید.

 

ویژگی های جراح سینه خوب

جراح سینه به شما مشاوره ای صادقانه خواهد داد ، اگر فرم کلی سینه شما متناسب با معیارهای لازم برای جراحی باشد حتما این مورد را خاطر نشان خواهد کرد ، از طرفی اگر نتیجه ی جراحی دارای ریسک و یا مشکلاتی باشد صادقانه و با توضیحات لازم به شما این مساله را عنوان می کند . ایشان با توجه به معیارهای زیبایی شناسی اندام شما را بررسی کرده و مطابق بر آن به شما توصیه های لازم برای انتخاب نوع جراحی و میزان تغییرات لازم را ارائه می کنند .

یکی از دغدغه هایی که اغلب افراد و به ویژه خانم ها برای جراحی سینه خود دارند، انتخاب یک جراح پستان خوب است. زیرا جراحی که انتخاب می کنند باید بتواند تمام خواسته ها و نیازهای معقول آن ها را در رابطه با جراحی سینه برطرف کند.

 • یک جراح پستان خوب باید با آناتومی بدن بیمار آشنایی کامل داشته باشد تا بتواند با توجه به شرایط بیمار و خواسته های وی تمام ایرادات، مشکلات و ظاهر سینه آن ها را رفع کند.
 • داشتن تجربه کافی و مهارت لازم یکی دیگر از مواردی است باید هنگام انتخاب بهترین جراح سینه به آن دقت کرد. یک جراح سینه با تجربه با دانش و مهارت بالایی که دارد سعی می کند انواع جراحی های پستان را با کمترین عوارض ممکن انجام می دهد.
 • اولویت قرار دادن سلامتی بیمار و مشخص کردن هدف جراحی از دیگر خصوصیات یک جراح سینه خوب در تهران است.
 • یک جراح سینه خوب در جلسه مشاوره ای که قبل از جراحی با بیمار خود دارد، باید به تمام صحبت ها، خواسته ها و نیازهای بیمار با دقت گوش دهد و به تمام سوالاتش با صبرو حوصله پاسخ دهد. همچنین باید بیمار را از تمام عوارض احتمالی ناشی از جراحی آگاه کند.
بیشتر بدانیم
جراحی ژنیکوماستی (کوچک کردن پستان در مردان)

دقت و توجه به علم زیبایی شناسی در تمامی مراجل جراحی برای شما لازم است، چرا که نتیجه ی حاصل از جراحی سینه به شدت تاثیر پذیر از این مساله خواهد بود. همچنین دقت و مهارت جراح باید به قدری باشد که پس از عمل کمتری جای بخیه و برش در نواحی مورد نظر دیده شود.

نحوه انتخاب یک جراح سینه خوب در تهران

بی شک برای افرادی که در کلان شهری مانند تهران زندگی می کنند بسیار دشوار است که به دنبال یک جراح قابل اعتماد و با تجربه بگردند. توصیه می شود برای این کار از افراد کم تجربه و ناشی مشورت گرفته نشود. با مراجعه به وب سایت جراحان موفق متخصص در حوزه جراحی پستان و مشاهده سوابق و میزان تجربه آن ها می توان اطلاعات بسیاری را کسب نمود. همچنین با مراجعه به مطب برخی از این جراحان، هم صحبت شدن با بیماران و مشاهده نمونه کارهای جراح، می توانید میزان رضایتمندی بیماران را مورد بررسی قرار داده و بهترین انتخاب را داشته باشید.

پیگیری جراح در شبکه های اجتماعی از مواردی است که به شما کمک بزرگی می نماید، فیلم ها، ویدئو ها ، تصاویر ارائه شده در این صفحات نفش به سزایی از تکنیک و نحوه ی جراحی پزشک در اختیارتان می گذارد.

جراحی زیبایی سینه

جراحی زیبایی سینه جزو عمل های زیبایی است که امروزه در بین خانم ها طرفداران زیادی پیدا کرده است. با استفاده از انواع عمل های زیبایی سینه می توان فرم سینه را به شکل دلخواه تغییر داد؛ البته با صلاح دید فوق تخصص جراحی زیبایی سینه.

روش ها و تکنیک های بسیاری در جراحی سینه به کار برده می شوند. اما در برخی موارد بسته به شرایط، نیاز و خواسته بیمار ممکن است بیش از یک نوع تکنیک جراحی به کار برده شود. به طور کلی این جراحی ها شامل:

 • جراحی بزرگ کردن سینه (پروتز سینه)
 • کوچک کردن سینه (عمل ماموپلاستی)
 • بالا کشیدن سینه (لیفت سینه یا ماستوپکسی)
 • برداشتن و ترمیم پروتزهای کار گذاشته شده
 • جراحی های بازسازی و ترمیمی سینه در بیماران مبتلا به سرطان سینه
دکتر ناهید نفیسی جراح پستان
دکتر ناهید نفیسی جراح پستان

افزایش سایز سینه ها با پروتز سینه

جراحی پروتز سینه یکی از روش های جراحی زیبایی سینه است که طی آن جراح سینه پروتزی از جنس سیلیکون یا سالین در سینه های کوچک کارگذاری می کند. پروتزها انواع و اشکال متفاوتی دارند که پزشک جراح طی جلسه مشاوره ای که قبل از جراحی با بیمار دارد وضعیت جسمانی، سایز و موقعیت قرارگیری سینه های او را مورد بررسی قرار می دهد. سپس مطابق با علم و دانش خود و شرایط بیمار، نوع پروتز را مشخص می کند. جراحی پروتز سینه با ایجاد برشی کوچک در زیر سینه ها در ناحیه مورد نظر قرار می گیرد.

ماموپلاستی یا کوچک کردن سینه ها

بزرگ بودن سینه ها معمولا ژنتیکی می باشد ، و یا اینکه در اثر افزایش وزن و تغییرات بدن به طور چشمگیری دچار افزایش سایز می شوند، جراحی ماموپلاستی کمک می کند که بزرگی سینه ها برطرف شود، این جراحی تحت بی هوشی عمومی انجام می گیرد و بعد از ایجاد برش چربی، بافت غدد و پوست اضافی برداشته می شود و سینه کوچک می شود و به سمت بالا لیفت داده می شود و درنتیجه فرم زیبایی در سینه ایجاد می شود . با لیپوساکشن می توان چربی های تجمع شده در این ناحیه را کوچک کرد.

افتاده و بزرگ بودن بیش از حد سینه ها مشکلات فراوانی را برای خانم ها ایجاد می کند. از جمله این مشکلات شامل درد ناحیه گردن، شانه و عرق سوز شدن پوست زیر سینه ها است. این بیماران با مراجعه به یک جراح زیبایی سینه خوب می توانند مشکلات خود را با پزشک خود درمیان بگذارند تا بتواند آن ها را در رسیدن به یک سایز دلخواه و مطلوب کمک کند.

بیشتر بدانیم
بزرگ کردن و فرم دهی سینه ها با پروتز و تزریق چربی

در این جراحی حجم مورد نظر از بافت چربی سینه ها به وسیله برش های ایجاد شده توسط الگوهای مناسبی که توسط جراح پستان بر روی سینه ها ایجاد می شود، خارج شده و قسمت نوک پستان به سمت بالاتر کشیده می شود.

لیفت سینه یا ماستوپکسی

برای سینه هایی که در اثر عوامل مختلفی مانند بارداری، شیردهی، افزایش سن و … دچار شل شدگی شده و شکل ظاهری آن ها تغییر کرده است، می توان با انجام جراحی لیفت سینه آن ها را به سمت بالا تر منتقل کرد. در جراحی لیفت سینه برش های مختلفی ایحاد می شود که طبق نظر پزشک انتخاب می گردد. پس از انتخاب نوع برش، جراح بافت اضافی پستان را برداشته و به قسمت های بالایی پستان انتقال می دهد. در این جراحی نیز برشی دور هاله پستان ایجاد می شود و پس از اعمال تغییرات لازم، بخیه زده می شود.

در جراحی لیفت سینه اندازه سینه ها تغییر نمی کند. زیرا تنها از بافت اضافی پستان کم شده و سینه ها از حالت آویزان خارج می شود.

بازسازی و ترمیم پستان بعد از بهبودی سرطان

سرطان سینه یکی بیماری های شایع پستان است. جراح هنگام درمان اغلب بیماران مبتلا به سرطان سینه بدخیم مجبور به خارج کردن تمام یا بخشی از سینه است تا از شیوع سرطان به بخش های دیگر سینه جلوگیری کند. هدف از بازسازی سینه باز گرداندن سلامتی و اصلاح ظاهر سینه خانم ها است. از آنجایی که این جراحی از حساسیت بالایی برخوردار است، بهتر است برای انجام آن به یک فوق تخصص جراحی سینه مراجعه شود.

ترمیم پروتزهای کاشته شده و برداشتن آن ها

پروتزهایی که به منظور جای گذاری در سینه طراحی شده اند به گونه ای هستند که سال ها بدون ایجاد هیچ عارضه و مشکلی در بدن بیمار باقی بمانند. در برخی موارد ممکن است به دلیل نارضایتی بیمار از اندازه پروتزها و یا تغییر محل پروتز بیمار به اتاق عمل برده شود. اما در برخی موارد ممکن است بیمار دیگر تمایلی به داشتن پروتز نداشته باشد که طی یک جراحی ساده، با بی حسی موضعی و ایجاد یک برش کوچک پروتز از سینه ها خارج می شود.

نتیجه گیری

هر فردی با هر جنسیتی با توجه به شرایط خود به یکی از عمل های جراحی سینه نیاز پیدا می کنند. با مراجعه به یک فوق تخصص جراحی سینه خوب و با تجربه می توان بهترین نتیجه را از یک جراحی سینه به دست آورد. اگر جراح مهارت کافی برای انجام این جراحی نداشته باشد، ممکن است عوارض جبران ناپذیری برای بیمار رقم بخورد.

دکتر ناهید نفیسی

خانم دكتر نفيسی در سال 1377 در رشته جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشكی ايران فارغ التحصيل شده و بورد تخصصی جراحی را همان سال دريافت نمودند. ایشان برای تکمیل دوره های جراحی سرطان سینه و جراحی های زیبایی سینه مکررا به کشورهای اروپایی  به خصوص ایتالیا رفته و دوره های انکوپلاستیک یعنی استفاده از جراحی های زیبایی در درمان و جراحی سرطان سینه را دیده اند. ايشان جراحی های خود را بيشتر به درمان سرطان پستان و جراحي های زيبايی سينه از جمله كوچك كردن و بزرگ كردن سينه محدود كردند. دکتر نفیسی در ادامه فعاليت هايشان دوره ليپوساكشن را به طور آكادميك در سوئيس به عنوان اولين خانم جراح ايراني در اين كشور زير نظر پرفوسور Linda آغاز نموده و پس از اتمام موفقيت آميز اين دوره به ايران بازگشته و اقدام به آموزش ليپوساكشن به پزشكانی كه تمايل به اين دوره را دارند نمودند. همچنین در حال حاضر ایشان مدیر اجرایی مرکز پیشگیری غریالگری و درمان سرطان های بانوان در بیمارستان خاتم الانبیاء و همکار مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه شهید بهشتی و مرکز بیماری های پستان جهاد دانشگاهی تهران هستند.

28 thoughts on “نکات ضروری برای انتخاب بهترین جراح سینه

 1. مینا صالحی - فوریه 29, 2020 در 5:28 ب.ظ

  خانم دکتر من سی سالم هست، اگر الان پروتز سینه انجام بدم و باردار هم بشم، تا چند سال پروتز ماندگاری داره برای من؟

  پاسخ
  • drnafisi - مارس 12, 2020 در 10:32 ق.ظ

   سلام . بارداری و شیر دهی سبب تخریب پروتز نمیشه. پروتز مانند همه افراد باید چک شود و اگر خدایی نکرده پاره شده باشد باید خارج شود اما اینکه باردار شوید زایمان کنید و شیر دهید موجب آسیب به پروتز نمی شود

   پاسخ
 2. مینا - فوریه 6, 2021 در 5:47 ب.ظ

  سلام در سونوگرافی بنده یک کیست به ابعاد ۶ میلیمتر و یک اکوژن داخل آن مشاهده شده و احتمال پاپیلوما میدهند چون نزدیک ارئول هست آیا پاپیلوما حتما باید نمونه برداری شود.من هیچ ترشح و در ندارم.دو تا شیردهی داشتم یکسال از آخرین شیردهی میگذرد

  پاسخ
  • دکتر ناهید نفیسی - فوریه 13, 2021 در 4:50 ب.ظ

   بهتره نمونه برداری بشید ولی اکر نمی خواهید انجام بدید میتونید ۴ ماه بعد سونو جدید انجام بدید

   پاسخ
 3. نازنین - فوریه 13, 2021 در 12:31 ق.ظ

  سلام،خانم دکتر بعد از عمل کوچک کردن سینه مشکلی برای شیردهی پیش نمیاد؟

  پاسخ
  • دکتر ناهید نفیسی - فوریه 24, 2021 در 9:58 ق.ظ

   چرا در اینستا توضیح دادم پنجاه درصد نمیتونید شیر بدید

   پاسخ
 4. فرزانه جودکی - فوریه 15, 2021 در 1:23 ب.ظ

  با سلام هزییه جراحی سینه برای زیبایی و کوچک کردن چقدر ه؟09351566070یا09127933260

  پاسخ
  • دکتر ناهید نفیسی - فوریه 16, 2021 در 11:03 ق.ظ

   سلام برای اطلاع از هزینه ها باید مراجعه حضوری داشته باشید تا بررسی های لازم صورت گیرد
   در صورت امکان با این شماره ها تماس بگیرید
   (021) 22852250
   (0905) 8017963

   پاسخ
 5. سارا - مارس 23, 2021 در 5:01 ق.ظ

  سلام خانوم دکتر،
  من ۴۰ ساله هستم ،یک بارداری و شیردهی داشتم و اخیرا با ورزش ده کیلو وزن کم کردم که باعث شده سینه هام افتاده و حجمشون کم شه، میخوام عمل پروتز انجام بدم و سوالم اینه معمولا از شروع پروسه ویزیت تا عمل چقدر زمان میبره چون خارج از ایران زندگی میکنم و زمانم محدوده ،و اینکه رنج قیمت چقدره ؟ قیمت دقیق مد نظرم نیست میدونم بعد از ویزیت مشخص میشه ولی حدودا مثلا از فلان قیمت تا فلان اگر بفرمایید واقعا ممنون میشم که بتونم تصمیم بگیرم.

  پاسخ
  • دکتر ناهید نفیسی - می 8, 2021 در 4:32 ب.ظ

   لطفا تو اینستا عکس بفرستید که خود دکتر ببینند و وقت عمل را تنظیم کنند شما نزدیک عمل تشریف بیارید ایران که تا بهبودی کامل تحت نظر باشید

   پاسخ
 6. الهه - مارس 27, 2021 در 9:13 ب.ظ

  سلام خانوم دکتر عزیز خسته نباشین سینه های من هم نیاز به لیفت داره هم پروتز خیلی زشت اویزونن خیلی افسرده شدم وحس خوبی ندارم میخواستم بدونم هزینه این دوکار چقدر میشه ممنون میشم جواب بدین؟

  پاسخ
  • دکتر ناهید نفیسی - می 8, 2021 در 4:43 ب.ظ

   باید ویزیت بشید عملها سی به بالا است

   پاسخ
 7. کریمی - ژوئن 4, 2021 در 12:03 ق.ظ

  سلام میخواستم بپرسم خانم دکتر عمل درمانی مربوط به نوک سینه پنهان رو انجام میدن؟

  پاسخ
  • دکتر ناهید نفیسی - ژوئن 8, 2021 در 3:45 ب.ظ

   سلام. بله

   پاسخ
 8. فهیمه - جولای 16, 2021 در 11:44 ق.ظ

  چرا شماره های دفترتون دایورت و جواب نمیدین من اصلا موفق نمیشم باهاتون تماس بگیرم؟

  پاسخ
  • دکتر ناهید نفیسی - جولای 20, 2021 در 9:27 ق.ظ

   عزیزم با شماره های 02122852250 – 09058017963 هر روز ساعت 14 الی 17 میتونید تماس بگیرید

   پاسخ
 9. روژان - آگوست 12, 2021 در 2:53 ب.ظ

  با سلام، خانم دکتر میخواستم ببینم چند وقت بعد از قطع شیردهی میشه عمل کوچک کردن سینه رو انجام داد؟ و اینکه تا چند سایز؟

  پاسخ
  • دکتر ناهید نفیسی - آگوست 15, 2021 در 10:05 ق.ظ

   سلام سه ماه

   پاسخ
 10. Shireen - آگوست 13, 2021 در 4:49 ق.ظ

  سلام خانم دكتر من قبل از يكماه سونو براى سینه انجام دادم ونتیجه سونوگرافی من فیبرو آدنوزیس بود درد خیلی عجیبی در داخل هرو سینه دارم مخصوصا موقع پریود شدن واین درد از زیر بغل شروع میشه ‌کل سینمو در برمیگیره چند دارو با مشاوره پزشک متخصص استفاده کردم گل مغربی وچندتا مسکن دیگه ولی واقعا دردش برام غیر قابل تحمله به نظر شما من میتونم از تکنیک ماموتومی برای باز کردن وبه اصلاح متلاشی کردن این فیبروم ها استفاده کنم
  نظر شما چیه ؟چه پیشنهادی میکنید؟

  پاسخ
  • دکتر ناهید نفیسی - آگوست 15, 2021 در 10:05 ق.ظ

   سلام. بله واکیوم کنید

   پاسخ
   • فاطمه - آگوست 17, 2021 در 12:50 ق.ظ

    سلام خانم دکتر من ۲۷ سالمه و مجردم میخوام عمل کوچک کردن سینه انجام بدم میخواستم بپرسم آیا این عمل روی شیردهی به فرزند در آینده تاثیر میزاره؟ و اینکه آیا پروتز استفاده میشه در این عمل؟ متشکرم

    پاسخ
    • دکتر ناهید نفیسی - سپتامبر 5, 2021 در 3:19 ب.ظ

     سلام پروتز نمی خواد ممکنه شیردهی مشکل پیداش کنه

     پاسخ
 11. مریم - آگوست 25, 2021 در 10:01 ب.ظ

  سلام
  من سایز سینه هام خیلی بزرک هست و باعث شده گردن درد بشم..میخواستم ببینم چطور میتونم از خانم دکتر وقت بگیرم و حدود هزینه اش چقدر است ..ممنون

  پاسخ
  • دکتر ناهید نفیسی - اکتبر 2, 2021 در 10:24 ق.ظ

   از مطب وقت بگیرید شماره ها در سایت هست

   پاسخ
 12. ﻣﺴﻜﺎ ﺷﻤﺲ - سپتامبر 13, 2021 در 3:03 ق.ظ

  ﺳﻼﻡ ﻣﻦ ﻣﻴﺨﻮاﺳﺘﻢ ﻣﺸﻮﺭﻩ ﺷﺨﺼﻲ ﺩاﺭﻡ ﻧﻤﺒﺮ ﻭاﺗﺳﺎﭖ ﺗﺎﻥ ﺭا ﺭﻭاﻥ ﻛﻨﻴﺪ ﺧﺎﻧﻢ ﺩاﻛﺘﺮ

  پاسخ
 13. رقیه مومن - سپتامبر 16, 2021 در 7:49 ب.ظ

  سلام خانم دکتر من ۴۰ ساله هستم ودارای ۳ فرزند..سینه های من افتاده وبزرگ شدند بعد از بارداری وشیردهی ..علاوه برگردن دردوکتف درد من دچار کمر درد هم شدم میخاستم بپرسم که برای ماموپلاستی ..از قبل باید چه اقداماتی انجام بدم .‌واینکه این جراحی باعث ایجاد بیماریهای دیگر میشود یاخیر؟؟لطفا نظر خودتون رو بفرمایید

  پاسخ
  • دکتر ناهید نفیسی - اکتبر 2, 2021 در 9:58 ق.ظ

   خیر جراحی بیماری دیگری ایحاد نمی کنه
   باید قبل عمل مامو و سونو داشته باشید

   پاسخ

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۹ دقیقه
تماس با دکتر ناهید نفیسی