info@drnafisi.com   021-22852250
دکتر ناهید نفیسی » جراحی زیبایی سینه » بهترین جراح سینه در تهران
نوبت دهی دکتر ناهید نفیسی

بهترین جراح سینه در تهران

شکل اندازه و فرم سینه ها همگی می تواند بر روی زیبایی و سلامت جسمانی افراد تاثیر بگذارد. افرای که از ظاهر سینه خود ناراضی هستند معمولا دارای اعتماد به نفس پایینی می باشد و همواره خود را با دیگران مقایسه می کنند و احساس سرخوردگی می کنند. حال ممکن است از بزرگی بیش از حد سینه خود رنج ببرند یا از کوچک بودن غیر طبیعی آن.

البته فقط این خانم ها نیستند که با این مشکلات دست و پنجه نرم می کنند. آقایان نیز ممکن است با مشکل بزرگی سینه روبه رو شوند که با مراجعه به یک فوق تخصص جراح پستان و انجام یک جراحی به نام جراحی ژنیکوماستی مشکل خود را برطرف کنند.

دکتر ناهید نفیسی فلوشیپ جراحی پستان با به کار گیری تکنیک های پیشرفته و روز دنیا و دستگاه های مجهز به انجام جراحی های زیبایی پستان می باشند. شما عزیزان می توانید برای مشاوره و تعیین وقت قبلی از دکتر ناهید نفیسی ، با شماره 22852250 021 و پیج اینستاگرام ایشان ارتباط برقرار کنید.

ویژگی های جراح سینه خوب

یکی از دغدغه هایی که همواره افراد بالاخص خانم برای جراحی سینه خود دارند، انتخاب یک جراح پستان خوب می باشد. زیرا جراحی که انتخاب می کنند باید تمام خواسته ها و نیازهای آنها را در رابطه با جراحی سینه برطرف کند.

 • یک جراح پستان خوب باید با آناتومی بدن بیمار آشنایی کامل داشته باشد تا بتواند با توجه به شرایط بیمار و خواسته های وی تمام ایرادات مشکلات و نمای ظاهر سینه آنها ها را رفع کند.
 • داشتن تجربه کافی و مهارت لازم یکی دیگر از مواردی است باید هنگام انتخاب بهترین جراح سینه به آن دقت کرد. یک جراح سینه با تجربه با دانش و مهارت بالایی که دارد سعی می کند انواع جراحی های پستان را بدون ایجاد عوارضی انجام می دهد.
 • الویت قرار دادن سلامتی بیمار و مشخص کردن هدف از جراحی از دیگر خصوصیات یک جراح سینه خوب در تهران می باشد.
 • یک جراح سینه خوب باید در جلسه مشاوره ای با بیمار خود قبل از جراحی دارد، باید به تمام صحبت ها، خواسته ها و نیازهای بیمار با دقت گوش دهد و به تمام سوالاتش با صبرو حوصله پاسخ دهد. همچنین باید بیمار را از تمام عوارض احتمالی ناشی از جراحی را قبل از عمل آگاه کند.

نحوه انتخاب یک جراح سینه خوب در تهران

بی شک افرادی که در کلان شهری مانند تهران زندگی می کنند بسیار دشوار است که به دنبال یک جراح قابل اعتماد و با تجربه بگردند. توصیه می شود برای اینکار از افراد کم تجربه و ناشی مشورت گرفته نشود. با مراجعه به وب سایت جراحان موفق متخصص در حوزه جراحی پستان و مشاهده سوابق و میزان تجربه آنها می توان اطلاعات بسیاری را کسب نمود. همچنین با مراجعه به مطب برخی از این جراحان و هم صحبت شدن با بیماران و مشاهده نمونه کارهای جراح، میزان رضایتمندی بیماران را مورد بررسی قرار داده تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

جراحی زیبایی سینه

جراحی زیبایی سینه جزء عمل های زیبایی است که امروزه در بین خانم ها طرفداران زیادی پیدا کرده است. با استفاده از انواع عمل های زیبایی سینه می توان شکل و فرم سینه را شکل دلخواه البته با صلاح دید فوق تخصص جراحی زیبایی سینه تغییر داد.

روش ها و تکنیک های بسیاری در جراحی سینه بکار برده می شود. اما در برخی موارد بسته به شرایط، نیاز و خواسته بیمار ممکن است بیش از یک نوع تکنیک جراحی به کار برده شود. به طور کلی این جراحی ها شامل:

 • جراحی بزرگ کردن سینه ( پروتز سینه )
 • کوچک کردن سینه ( عمل ماموپلاستی )
 • بالا کشیدن سینه ( لیفت سینه یا ماستوپکسی )
 • برداشتن و ترمیم پروتزهای کار گذاشته شده
 • جراحی های بازسازی و ترمیمی سینه در بیماران مبتلا به سرطان سینه
بیشتر بدانیم
دوران نقاهت بعد از جراحی زیبایی سینه

 

دکتر ناهید نفیسی جراح پستان

دکتر ناهید نفیسی جراح پستان

افزایش سایز سینه ها با پروتز سینه

جراحی پروتز سینه یکی از روش های جراحی زیبایی سینه می باشد که طی آن جراح سینه از یک پروتزی از جنس سیلیکون یا سالین در سینه های کوچک کار می گذارد. پروتزها انواع و اشکال متفاوتی دارند که پزشک جراح طی یک جلسه مشاوره ای که قبل از جراحی با بیمار دارد وضعیت جسمانی و سایز و موقعیت قرار گیری سینه های وی را مورد بررسی قرار می دهد و مطابق با علم و دانش خود و شرایط بیمار، نوع پروتز را مشخص می کند.  جراحی پروتز سینه توسط ایجاد یک برش کوچک زیر سینه ها در ناحیه مورد نظر قرار می گیرد.

ماموپلاستی یا کوچک کردن سینه ها

افتاده و بزرگ بودن بیش از حد سینه ها مشکلات فراوانی را برای خانم ها ایجاد می کند. از جمله این مشکلات شامل درد ناحیه گردن، شانه و عرق سوز شدن پوست زیر سینه ها می باشد. این بیماران با مراجعه به یک جراح زیبایی سینه خوب می توانند مشکلات خود را با پزشک خود درمیان بگذارند تا بتواند آنها را در رسیدن به یک سایز دلخواه و مطلوب کمک کند.

در این جراحی حجم مورد نظر از بافت چربی سینه ها به وسیله برش های ایجاد شده توسط الگوهای مناسبی که توسط جراح پستان بر روی سینه ها ایجاد می شود، خارج شده و قسمت نوک پستان به سمت بالاتر کشیده می شود.

لیفت سینه یا ماستوپکسی

سینه هایی که در اثر عوامل مختلفی مانند بارداری، شیردهی، افزایش سن و … دچار شل شدگی شده و شکل ظاهری اش تغییر کرده می توان با انجام عمل جراحی لیفت سینه به سمت بالا تر منتقل کرد. در جراحی لیفت سینه بر اساس برش های مختلفی انجام می شود که طبق نظر پزشک انتخاب می شود. پس از انتخاب نوع برش جراح بافت اضافی پستان را برداشته و به قسمت های بالایی پستان انتقال می دهد در این جراحی نیز دور هاله پستان برش زده می شود و به سمت بالاتر سینه بخیه می شود.

در جراحی لیفت سینه اندازه سینه ها تغییر نمی کند زیرا تنها از بافت اضافی پستان کم می شود و سینه ها از حالت آویزان خارج می شود.

بازسازی و ترمیم پستان بعد از بهبودی سرطان

سرطان سینه جزء یکی بیماری های شایع در سینه می باشد. جراح هنگام درمان اغلب بیماران مبتلا سرطان سینه بدخیم مجبور به خارج کردن تمام یا بخشی از سینه می باشد تا از شیوع سرطان به بخش های دیگر سینه جلوگیری کند. هدف از بازسازی سینه باز گرداندن سلامتی و اصلاح ظاهر سینه خانم ها می باشد. از آنجاییکه حساسیت این جراحی بالاست بهتر است برای انجام آن به یک فوق تخصص جراحی سینه مراجعه شود.

ترمیم پروتزهای کاشته شده و برداشتن آنها

پروتزهایی که به منظور جای گذاری در سینه طراحی شده اند به گونه ای هستند که سال ها بدون ایجاد هیچ عارضه و مشکلی در بدن بیمار باقی بمانند اما در برخی موارد ممکن است به دلیل نارضایتی بیمار از اندازه پروتزها و یا تغییر محل پروتز بیمار به اتاق عمل برده شود. اما در برخی موارد ممکن است بیمار دیگر تمایلی به داشتن پروتز نداشته باشد که طی یک جراحی ساده و با بی حسی موضعی و ایجاد یک برش کوچک پروتز از سینه ها خارج می شود.

نتیجه گیری

هر فردی با هر جنسیتی با توجه به شرایط خود به یکی از عمل های جراحی سینه نیاز پیدا می کنند. با مراجعه به یک فوق تخصص جراحی سینه خوب و با تجربه می توان از بهترین نتیجه را یک جراحی سینه بدست آورد. اگر جراح مهارت کافی را در انجام این جراحی نداشته باشد ممکن است عوارض بعدی را به دنبال داشته باشد.

بیشتر بدانیم
جراحی ماستوپکسی چگونه انجام می شود؟

 

دکتر ناهید نفیسی

خانم دكتر نفيسی در سال 1377 در رشته جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشكی ايران فارغ التحصيل شده و بورد تخصصی جراحی را همان سال دريافت نمودند. ایشان برای تکمیل دوره های جراحی سرطان سینه و جراحی های زیبایی سینه مکررا به کشورهای اروپایی  به خصوص ایتالیا رفته و دوره های انکوپلاستیک یعنی استفاده از جراحی های زیبایی در درمان و جراحی سرطان سینه را دیده اند. ايشان جراحی های خود را بيشتر به درمان سرطان پستان و جراحي های زيبايی سينه از جمله كوچك كردن و بزرگ كردن سينه محدود كردند. دکتر نفیسی در ادامه فعاليت هايشان دوره ليپوساكشن را به طور آكادميك در سوئيس به عنوان اولين خانم جراح ايراني در اين كشور زير نظر پرفوسور Linda آغاز نموده و پس از اتمام موفقيت آميز اين دوره به ايران بازگشته و اقدام به آموزش ليپوساكشن به پزشكانی كه تمايل به اين دوره را دارند نمودند. همچنین در حال حاضر ایشان مدیر اجرایی مرکز پیشگیری غریالگری و درمان سرطان های بانوان در بیمارستان خاتم الانبیاء و همکار مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه شهید بهشتی و مرکز بیماری های پستان جهاد دانشگاهی تهران هستند.

14 thoughts on “بهترین جراح سینه در تهران

 1. مینا صالحی - فوریه 29, 2020 در 5:28 ب.ظ

  خانم دکتر من سی سالم هست، اگر الان پروتز سینه انجام بدم و باردار هم بشم، تا چند سال پروتز ماندگاری داره برای من؟

  پاسخ
  • drnafisi - مارس 12, 2020 در 10:32 ق.ظ

   سلام . بارداری و شیر دهی سبب تخریب پروتز نمیشه. پروتز مانند همه افراد باید چک شود و اگر خدایی نکرده پاره شده باشد باید خارج شود اما اینکه باردار شوید زایمان کنید و شیر دهید موجب آسیب به پروتز نمی شود

   پاسخ
 2. مینا - فوریه 6, 2021 در 5:47 ب.ظ

  سلام در سونوگرافی بنده یک کیست به ابعاد ۶ میلیمتر و یک اکوژن داخل آن مشاهده شده و احتمال پاپیلوما میدهند چون نزدیک ارئول هست آیا پاپیلوما حتما باید نمونه برداری شود.من هیچ ترشح و در ندارم.دو تا شیردهی داشتم یکسال از آخرین شیردهی میگذرد

  پاسخ
  • دکتر ناهید نفیسی - فوریه 13, 2021 در 4:50 ب.ظ

   بهتره نمونه برداری بشید ولی اکر نمی خواهید انجام بدید میتونید ۴ ماه بعد سونو جدید انجام بدید

   پاسخ
 3. نازنین - فوریه 13, 2021 در 12:31 ق.ظ

  سلام،خانم دکتر بعد از عمل کوچک کردن سینه مشکلی برای شیردهی پیش نمیاد؟

  پاسخ
  • دکتر ناهید نفیسی - فوریه 24, 2021 در 9:58 ق.ظ

   چرا در اینستا توضیح دادم پنجاه درصد نمیتونید شیر بدید

   پاسخ
 4. فرزانه جودکی - فوریه 15, 2021 در 1:23 ب.ظ

  با سلام هزییه جراحی سینه برای زیبایی و کوچک کردن چقدر ه؟09351566070یا09127933260

  پاسخ
  • دکتر ناهید نفیسی - فوریه 16, 2021 در 11:03 ق.ظ

   سلام برای اطلاع از هزینه ها باید مراجعه حضوری داشته باشید تا بررسی های لازم صورت گیرد
   در صورت امکان با این شماره ها تماس بگیرید
   (021) 22852250
   (0905) 8017963

   پاسخ
 5. سارا - مارس 23, 2021 در 5:01 ق.ظ

  سلام خانوم دکتر،
  من ۴۰ ساله هستم ،یک بارداری و شیردهی داشتم و اخیرا با ورزش ده کیلو وزن کم کردم که باعث شده سینه هام افتاده و حجمشون کم شه، میخوام عمل پروتز انجام بدم و سوالم اینه معمولا از شروع پروسه ویزیت تا عمل چقدر زمان میبره چون خارج از ایران زندگی میکنم و زمانم محدوده ،و اینکه رنج قیمت چقدره ؟ قیمت دقیق مد نظرم نیست میدونم بعد از ویزیت مشخص میشه ولی حدودا مثلا از فلان قیمت تا فلان اگر بفرمایید واقعا ممنون میشم که بتونم تصمیم بگیرم.

  پاسخ
  • دکتر ناهید نفیسی - می 8, 2021 در 4:32 ب.ظ

   لطفا تو اینستا عکس بفرستید که خود دکتر ببینند و وقت عمل را تنظیم کنند شما نزدیک عمل تشریف بیارید ایران که تا بهبودی کامل تحت نظر باشید

   پاسخ
 6. الهه - مارس 27, 2021 در 9:13 ب.ظ

  سلام خانوم دکتر عزیز خسته نباشین سینه های من هم نیاز به لیفت داره هم پروتز خیلی زشت اویزونن خیلی افسرده شدم وحس خوبی ندارم میخواستم بدونم هزینه این دوکار چقدر میشه ممنون میشم جواب بدین؟

  پاسخ
  • دکتر ناهید نفیسی - می 8, 2021 در 4:43 ب.ظ

   باید ویزیت بشید عملها سی به بالا است

   پاسخ
 7. کریمی - ژوئن 4, 2021 در 12:03 ق.ظ

  سلام میخواستم بپرسم خانم دکتر عمل درمانی مربوط به نوک سینه پنهان رو انجام میدن؟

  پاسخ
  • دکتر ناهید نفیسی - ژوئن 8, 2021 در 3:45 ب.ظ

   سلام. بله

   پاسخ

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه
Call Now Buttonتماس با دکتر ناهید نفیسی